Sunside Group OÜ

ETTEVÕTTEST

Sunside Group OÜ

on Järvamaal Türi linnas tegutsev pisikene pereettevõte, mis on asutatud 2020 aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on puidust tarbeesemete, aiamööbli ning erinevate puidust rajatiste valmistamine ja müük. Meie tootevalikust leiab nii aiamajad, laste mängumajad- ja mänguväljakud, tööriistakuurid, koerakuudid kui ka erinevad puidust piknikulauad, aiapingid, kiiged, liivakastid, võrkkiiged, lille-ja kasvatuskastid ning palju muud põnevat.

Tugevad ja massiivsed puidust rajatised ning aiamööbel igale maitsele. Võtke meiega julgelt ühendust juba täna, sest just Meie oleme Teile sobiva toote leidmisel heaks partneriks. Võtame tellimusi vastu üle Eesti!

KÜSID

MIKS TELLIDA MEILT ?

  • Sunside Group OÜ täidab iga kliendi tellimuse individuaalselt. Me suhtleme ja kuulame ära Teie mõtted ja ideed, et valmistada Teie tooted just nii, nagu Teile kõige rohkem meeldib. Me arvestame võimalusel kõikide erisoovidega ning samuti on paljude toodete parameetreid võimalik muuta vastavalt Teie vajadustele.
  • Me püüame alati olla kiired ja paindlikud ning loomulikult pakkuda oma klientidele konkurentsivõimelise hinna ja kvaliteediga tooteid ja teenuseid.
  • Me kasutame oma toodete valmistamisel igal võimalusel tugevsorteeritud puitu. Puit on materjal, mille tugevust mõjutavad tihedus, oksakohad, keerdkasv jms kasvukohast ja – tingimustest põhjustatud tegurid. Kandvates konstruktsioonides on puidu tugevus väga tähtis.
  • Me pakume koostöös Liisi järelmaksuga oma klientidele võimalust tasuda toodete eest osadena! Nii ei pea kogu toote maksumust korraga tasuma. Makset on võimalik hajutada pikema perioodi peale ning nii on taskukohasemad ka kallimad tooted.

Hoia puitu ja puit hoiab sind!