Allahindlus!

Laste piknikulaud (naturaalne)

250.00

  • Uus laua mõõt! 135x120x62cm (pikkus x laius x kõrgus). Saame teha ka soovikorral teistes mõõtudes!
  • Tarneaeg: 1-2 nädalat (kui ei ole kokkulepitud teisiti).
  • Valmistatakse tellimisel!
  • Laste piknikulauad on taas saadaval erinevates värvitoonides! Saame töödelda lauad Teile sobivates toonides. Töötlus puidukaitsevahendiga lisab laua hinnale 30€ (värvikaart on välja toodud toote juures).
  • Saame pakkuda laudadele veel lisa ilmastiku kaitset ning saame katta laua pealmised pinnad lakiga. Lakkimine lisab laua hinnale 20€
  • Laste piknikulaudu on võimalik valmistada erinevates toonides (just nii, nagu Teile meeldib)

SOODUSHIND 250.-€ (hind koos km-ga)

Pere pisematele liikmetele mõeldud klassikaline piknikulaud. Pildil olev laud mahutab 4-6 last vanuses 2-10a. Materjaliks kasutame 28mm paksust tugevsorteeritud höövelmaterjali, immutatud terassilauda DRS ja 45x95mm ristlõikega tugevsorteeritud höövelprusse konstruktsioonis. Laua mõõdud on ca 135x120x62cm (pikkus x laius x kõrgus).

PIKNIKULAUA- JA ISTEPINKIDE KÕRGUST ON VÕIMALIK MUUTA. SAMUTI SAAME SOOVI KORRAL EHITADA PIKNIKULAUDU PIKEMAKS.

SAAME VALMISTADA LAUDU SPETSIAALSELT LASTEAIALASTELE, PISUT SUUREMATELE LASTELE, KUI KA KOOLILASTELE. KÜSIGE JULGELT LISAINFOT JA VÕIMALUSI!

Kõik tooted on e-poes märgitus ”järeltellimisel” märgisega.
Toodete lõpphind selgub pärast transpordi ja erisoovide täpsustamist.
Lõppmaksumuse välja selgitamiseks küsi hinnapakkumist läbi facebooki (Puidust tarbeesemed Järvamaal), kirjutades meile e-posti aadressile info@jarvapuit.ee või esita tellimus SIIT!
Toodetele on võimalik ka ise järgi tulla!

Saadaval järeltellimisel

Kategooriad: , , Product ID: 1405

Kirjeldus

Pere pisematele liikmetele mõeldud klassikaline piknikulaud. Pildil olev laud mahutab 4-6 last vanuses 2-10a. Materjaliks kasutame 28mm paksust tugevsorteeritud höövelmaterjali ja 45x95mm ristlõikega tugevsorteeritud höövelprusse konstruktsioonis. Laua mõõdud on ca 135x120x62cm (pikkus x laius x kõrgus). Saame soovikorral valmistada laudu ka teistes mõõtudes, küsige endale sobivat mõõtu ja leiame lahenduse!

Võtke meiega julgelt ühendust!